SNOWMC.LT

Pagrindinis / SNOWMC.LT

Aprašymas

Sveiki atvykę į SnowMC.lt – vieną iš aukščiausio lygio serverį!

Leiskitės į nepakartojamą nuotykį SnowMC.lt žavingame pasaulyje! Mūsų serveris išsiskiria iš kitų nepalyginamomis funkcijomis ir nuostabia bendruomene, kuri padarys jūsų Minecraft kelionę tikrai išskirtinę.

Ar tu pasiruošęs patekti į karalystę, kurioje taves laukia neribotos galimybės? SnowMC.lt siūlo tau patirti Survival Nesvarbu ar tu ieškai praleisti linksmai laiką Survival serveryje esi čia visados laukiamas.

Vienas iš pagrindinių SnowMC.lt skirtumų nuo kitų serverių yra mūsų atsidavusi komanda, kuri visada pasirengusi jums padėti. Nuo patyrusių moderatorių iki talentingų kūrėjų, mūsų personalas užtikrina saugią ir draugišką aplinką, kurioje žaidėjai gali klestėti. Jie organizuoja reguliarius renginius, turnyrus ir mini-žaidimus, kad išlaikytų linksmybes ir kurtų nuolatinę konkurenciją.

Mes kruopščiai optimizavome serverį, kad garantuotume sklandų žaidimą. Dėl galingo hostingo ir patikimo Anti - Cheat, šis serveris užtikrins tikrai gerą atmosferą. SnowMC.lt taip pat siūlo pritaikytus įskiepius ir funkcijas, kurios padidina žaidimo patirtį ir suteikia jums tikrą įsitraukimą.

Prisijunkite prie mūsų klestinčios Minecraft entuziastų bendruomenės ir būkite geriausiais. Nesvarbu, ar esate patyręs žaidėjas, ar tik pradedate savo Minecraft kelionę, SnowMC.lt yra puiki vieta, kurią galite vadinti namais ❤️

Truputi informacijos apie patį serverį ir jos sistemas.

/tags ir /utagai
Serveris turi tagų sistemą, kuri pagyvina experience žaidime. Norint gauti tagą, turite pirkti už serverio valiutą. Iš viso yra 21 tagas (Suvalkietis, Žemaitis, Princesė, Baryga ir t.t.)

/spawneriai
Kaip ir didžiojoje dalyje serverių spawnerius galima pirkti už pinigus, bet SnowMC.lt juos galite pirkti už serverio valiutą (ne už tikrus pinigus). Šie spawneriai yra išskirtiniai, nes turime ne tik paprastus spawnerius, bet ir tokius kaip Slime, Ghast, Magma Cube, Witch, Guardian ir t.t. spawnerius. Spawnerių kainos labai svyruoja (priklausomai nuo spawnerio tipo) ir yra tikrai nepigūs. Atsižvelgiant į serverio ekonomiką nusprendėme padaryti juos tik pažengusiems/turtingesniems žaidėjams, kad išlaikyti sunkią serverio ekonomiką.

/hopperis
Kaip ir supratote hopperius taip pat negalėsite susicraftinti. Juos reikės pirkti už serverio valiutą. Yra dviejų tipų hopperiai – paprastasis (daiktų laidumas – 1) ir magiškasis (daiktų laidumas – 8, surinkimo plotas – 2). Taip pat magiškajį hopperį galėsite tobulinti (galėsite tobulinti daiktų laidumą ir kitas specifikacijas). Šis hopperis padės daiktus pergabenti iš taško A į tašką B daug greičiau ir efektyviau. Daugiau apie patobulinimus – galėsite pakelti daiktų laidumą (tarkime nuo 8 iki 12), daiktų surinkimo plotą – nuo 2 iki 4. Manau esmę supratote.

/kreditai
Pirkdami kreditus galite paremti šio serverio kūrėjus. Dabar sakysite „tai čia pay to win?”. Atsakysiu paprastai – ne. Žinoma, kreditai padės progresuoti greičiau, bet viskas kas yra kreditų parduotuvėje, jūs galite tai gauti ir paprastoje parduotuvėje už serverio valiutą. Pradedant nuo auksinių obuolių iki pistonų.

/igudziai
Pastebėjome kituose serveriuose, kad didžioji dalis žmonių atėję į serverį nusiperka šarvus, ginklą ir pora auksinių obuolių puola kovoti, tad sugalvojome įdomią įgūdžių sistemą – galite už turimą levelį pirkti įgūdžius tokius kaip gyvybės, padidinta žala iš lanko, jėga, kritiniai smūgiai, mažesnis fall damage ir t.t. Ši įgūdžių sistema įves naujas taisykles į PvP arenas, nes neužteks vien kardo ir šarvų, dabar turėsite keltis lygį bei tobulinti savo įgūdžius.

/warp skrynios ir /skrynios
Turime skrynių kurių nebus įmanomą pirkti už tikrus pinigus ar kreditus. Šias skrynias bus galima gauti būnant aktyviam, dalyvaujant eventuose, pražaidžiant tam tikrą laiką, padedant administracijai ir taip toliau.

/warp uzduotys
Taip pat turime ir unikalią užduočių sistemą – žvejojimas, statymas, medžių kirtimas, kasinėjimas ir t.t. Jūs paklausite, o kodėl čia unikalu jei ir kituose serveriuose ši sistema yra? Unikalu, nes ši sistema turi tam tikrus lygius pavyzdžiui: pasirenkama ūkininkavimo užduotis (išviso yra 313 užduočių), sunkumo lygis nuo lengvo iki sudėtingo. Duosiu pavyzdį užduoties – iškepti 200 sausainių (atlygis 25€). Tad užduotys bus tikrai geras pinigų šaltinis naujokams, o gal net ir prestižo statusas? Juk garbė yra įveikti visas užduotis :)


/talismanai
Šis serveris turi ir šiokius tokius PvP boostus – talismanus. Talismanai prideda jėgos, gyvybių, greičio. Talismanai taip pat gali būti naudojami ir greitesniems maršrutų iveikimams ar apsaugai nuo mobų. Manome, kad talismanai tikrai pagyvins tiek PvP tiek patį survival.

/saugumas
Nepaslaptis, kad didžioji dauguma serverių parduodą žaidėjų informaciją trečiosioms šalims ar net Lietuvos rinkai. Tad nusprendėme įvesti /saugumas komandą, kad žaidėjai būtų perspėti reguliariai keisti slaptažodį. Ši komanda jums padės apsaugoti savo paskyrą nuo kitų žaidėjų ir trečiųjų šalių. Kaip ji veikia? Prisijungus į serverį jūs susikuriate paskyrą. Po kurio laika (gali būti po savaitės, po kelių dienų, po 10 dienų) gaunate iš serverio rekomandaciją, kad jūs turėtumėte pasikeisti savo slaptažodį į kokį nors kitą, kituose serveriuose nenaudotą, slaptažodį. Jūs sprendžiate ar norite pasikeisti slaptažodį ar ne. Jei manote, kad jūsų slaptažodis yra tikrai sunkiai atspėjamas, tai jūs jį tiesiog pasiliekate, bet po kažkiek laiko gausite vėl šia žinutę.

/shop
Šis serveris turi parduotuvę, kuri tiek parduoda, tiek superka daiktus. Ši parduotuvė turi labai didelį pasirinkimą - nuo potions iki statybių blokų. Čia bus galima nusipirkti visus daiktus, kuriuos yra įmanoma gauti survival (išskyrus aukščiau paminėtus daiktus). Taip padarėme funkciją, kad bus įmanoma pirkti ne tik po 1 stacką blockų, bet ir tam tikrą kiekį. Pvz.: 17 stackų bus galima nusipirkti 1 mygtuko paspaudimu. Taip pat viskas yra tvarkingai sudėliota pagal kategorijas – kur mediena - ten mediena, kur stone – ten stone, kur dekoraciniai blockai – ten dekoraciniai blockai. Taip pat parduotuvė turi visus įmanomus pagaminti eliksyrus (tiek splash, tiek paprasti), visas strėles (poison, damage, leaping, invisibility, healing ir t.t.).

/ah
Arba kitaip vadinamas aukcionas. Čia žmonės galės parduoti savo daiktus kitiems žaidėjams. Turime unikalią sistemą – žmonės negalės apgauti kitų žmonių dirbtinai keliant kainas. Kiekvienas žaidėjas turės galimybę pažiūrėti anksčiau parduoto daikto kainas ir nuspręsti – ar nori pirkti už tokią kainą ar ne. Taip pat apribojome galimybę dėti labai didelius kiekius daiktų pvz.: žaidėjai galės įdėti tik 12 daiktų (gali būti, jog keisis) ir norint įdėti daugiau bus 2 sprendimai – pirkti privilegiją arba pirkti aukciono papildomą slotą vienai dienai už tam tikrą sumą.

Remėjo statusas
Žinute
Tekstas Kaina Laikas Numeris
gmsrw 45 6€ 30d. 1398
Banku
Taškų užsakymas
Žinute
ŽinutėKainaBalsaiNumeris
gmsrw1 451€401398
gmsrw2 452€831398
gmsrw3 453€1691398
gmsrw4 454€2581398
gmsrw5 455€3501398
gmsrw10 4510€8551398
Banku

Tinklapiai

Tinklapis Discord

Informacija

IP

Tipai

Versija

Komentarai


Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai